Pratik Güzellik Sırları

Pratik güzellik sırları: makyaj yaparken ve ya cilt bakımı uygularken çok zaman harcarız ve zamana karşı daha tutumlu olabilmek mümkün pratik güzellik sırları ile.

Eyeliner çekerken zorlanıp çok fazla zaman mı harcıyorsunuz, göz kuyruğuna bir kredi kartı yardımı ile kolaylıkla eyelineri çekmek mümkün.

Kapatıcıyı uygularken hangi bölgelere uygulamakta zorluk mu çekiyorsunuz. Kaş hizasından başlayıp yanakta biten 3 çizerek o bölgelere uygulayıp aydınlık verebilirsiniz.

Kullandığınız dudak parlatıcısının içine nane yağı ve bal ekleyerek hem sağlıklı hem de daha dolgun görünmesini sağlamak mümkün.

Ruj uygulaması yaparken dudaklara nemlendirici sürmek daha canlı ve daha kalıcı ruj elde etmenizi sağlar.

Daha büyük gözler için göz içlerine beyaz göz kalemi sürülebilir.

Biten fondötenin tamamını kullanmak için bir fırçaya pamuk takıp içine sürerseniz 1 hafta daha kullanımı arttırabilirsiniz.

Ten renginden koyu fondöten aldıysanız üzülmenize gerek yok içine ekleyeceğiniz yüz nemlendiricisi ile rengini 1 2 ton amcanız mümkün.

Maskaranızın uzun süre dayanmasını istiyorsanız biten maskarayı sıcak suda bekletip daha fazla kullanabilirsiniz.

Daha kalıcı uzun süre gitmeyen parfüm kokusu için parfüm sıktığınız yerlere vazelin sürün.

Daha dolgun dudaklar için ruju sürmeden önce beyaz göz kalemi ile dudak ortalarını boyayın.

Yüzünüzde şiş bir görüntü varsa makyajdan önce yüzünüze süreceğiniz az miktarda ki bebek pudrası yüzünüzü daha aydınlık ve şiş görüntüsünü daha da yok edecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir