Fondöten mi Pudra Mı

Fondöten mi Pudra Mı

Fondöten mi pudra mı? Tartışmaya açık bir konudur. Herkes kendi kullandığına göre bu soruya cevap verir. Öncelikle fondöten ve pudrayı tanıyalım, daha sonra dilediğiniz cevabı verin. Kelime anlamı cildi pürüzsüz göstermesi, renk vermesi için kadınların yüzlerine sürdükleri yarı sıvı veya boyalı krem olan fondöten özellikle kapatıcı olma özelliğiyle bilinir.

Yapacağınız yanlış bir renk seçimi sizi felakete sürükler. Bu sebepten ten renginize en yakın fondöteni kullanmalısınız. Yüzlerce renk ve çeşit arasından size önerimiz likit fondöten olacaktır. Parmak uçlarıyla kullanılması önerilen fondöteni dilerseniz elbette sünger yardımıyla daha güzel dağıtabilirsiniz.

Pudraya gelince, o da fondöten gibi renk verse de daha kuru olduğunu her bayan bilir. Bir farkı vardır ki pudra kırışık cilde uygulanmamalıdır. Cilt hasarınızı en aza indirmek için pudra süngerinizi sık sık temizleyip kurulamalısınız. Aksi takdirde ciltte büyük sorun oluşturabilir.

Sonuç olarak bakacak olursak bu iki muhteşem makyaj malzemesi de harika birer kapatıcı olma özelliğini taşıyor. Özellikle genç kızların kabusu olan sivilceleri, siyah noktaları bu kapatıcılar sayesinde yok edebilirsiniz. Her gün kullanmanız cildinizi olumsuz etkileyebilir bu yüzden özel günlerde kullanmanız önerilir.

Fondöten mi pudra mı sorularının yanıtı siz bayanların elinde. Kendinize en çok hangisini yakıştırıp hangisinin daha kullanışlı olduğunu düşünüyorsanız onu tercih edin. Unutmayın güzelleşmek siz bayanların elinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir